Motociklas aukštaūgiui

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Vidmantas
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 2015-11-04 20:31
Karma: 125

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Vidmantas » 2022-07-28 20:51

Rudeniop perki bet ką, iki pavasario dar bus gerų dienų, pavažinėsi ir daugmaž jau žinosi kokio nori ar nenori, kas tinka kas nepatinka. Ir pavasarį už tą pačią kainą, ar netgi 100-200 užsimetus, sėkmingai parduosi. Tokiame kainos intervale, jie jau nebelabai pinga, tai nereikia bijoti pakeist keletą motociklų kol rasi tą savo patogiausią.


Gargždų motokroso klubas
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Decoy » 2022-07-28 21:34

Kad ir kokia gera yra ABS sistema, ji tik pagalbinis dalykas, kuris kažkiek sušvelnina ekstremalias situacijas. Turėk omenyje kad jo neturi (net jei turi) ir važinėk atsargiau, galvok ką darai - pretty easy.

Mano išmintis.
Drop a gear and disappear.
zaliaakis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2022-07-10 17:48
Karma: 2

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė zaliaakis » 2022-07-28 22:33

draginoid rašė:Žinutės nuoroda
zaliaakis rašė:Žinutės nuoroda (Matomai vaikystes traumos padariniai)

Pats atsakei i savo klausima. Jei turejai traumu, ar kamujo kokios sanariu ar kitos ligos, motociklas to ne isgydys. Cia jau reiketu pagal tai ir planuoti savo tripus: mazinti dienos kilometraza ir trumpinti laika tarp sustojimu. Dar, kaip variantas imti cioperi ar kruizeri, kai gali sedeti, istieses kojas i prieki. Bet tada pavargs rankos ar nugara.:)


Nezinau ar trauma. Futbole po imustos bankes, kartais megsta keliais praciuozt per veja. As vaikystej nuo pyrdos nuskridau ir keliais per zvyra ir akmenis taip ciuoziau. Bet neatrode kad tuo metu kazkas nutiko, sekmingai sportavau nei skausmu, nieko, bet va pravaziavau ilgiau surietes kojas ir pasijaute.. na nezinau gal tiesiog visiskai nesu prates prie to, daugiau pavazinejus butu geriau, bet tas diegimas keliuose neatrodo normalu.

Chopperis man grynai dedziu zaisliukas. Kazkaip ant pencijos su tokiu jau vazineciau, ne dabar :)
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-08-06 08:40

Dėkui už patarimus. Kol kas apsistojau ties TDM900. Ir, kadangi labai norėčiau cruiser'io, žiūrėsiu kawasaki vulcan 800. Hondos ir yamahos per mažos. Vulcan'ai pagal atsiliepimus aukštam dar puse velnio. Biudžetą kilstelėjau iki 3k. Kažką už tiek galima rasti, tereikia žiūrėti
TomasJ
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2016-05-21 10:45
Karma: 52

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė TomasJ » 2022-08-06 12:15

Aquila rašė:Žinutės nuoroda ...Hondos ir yamahos per mažos...

:)
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-08-11 15:46

TomasJ rašė:Žinutės nuoroda
Aquila rašė:Žinutės nuoroda ...Hondos ir yamahos per mažos...

:)

Na taip :D iki litro. Nekalbu apie cruiser'ius virš litro. Tokie jau tinka ir dvimetriniams dažniausiai. Bet netinka naujokams jau vien dėl svorio ir manevringumo.
DVL
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-03-24 09:52
Karma: 1

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė DVL » 2022-08-30 12:21

Jei Vazinesi asfaltu tikrai nerekomenduociau imt enduro.... o siap siulyciau imt standartini Yamaha Fz6 tuoa su dviem duslem po sikna

As pats 193 ir apie 120kg motociklas man idealiai patogus.

Pliusai
Ju pilna visur nebus problemos su dalim ar servisu ar pirkimu.
parastas kokybiskai padarytas esu mates fz6 su 170 000 km ant odometro.
buna tiek su plasmasiniu snukiu tiek nuogi.
Kainuoja kapeikas.

Minusai
minksta nelabai reguliuojama pakaba. Kaip ir visutos klases motociklu.

Pats vazineju su 2008 Aprilia shiver. labai ilgai rinkausi tarp yamahos ir aprilios bet visdelto norejau siektiek daugiau egzotikos ir V2 variklio.
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-08-30 13:37

DVL rašė:Žinutės nuoroda Jei Vazinesi asfaltu tikrai nerekomenduociau imt enduro.... o siap siulyciau imt standartini Yamaha Fz6 tuoa su dviem duslem po sikna

As pats 193 ir apie 120kg motociklas man idealiai patogus.

Pliusai
Ju pilna visur nebus problemos su dalim ar servisu ar pirkimu.
parastas kokybiskai padarytas esu mates fz6 su 170 000 km ant odometro.
buna tiek su plasmasiniu snukiu tiek nuogi.
Kainuoja kapeikas.

Minusai
minksta nelabai reguliuojama pakaba. Kaip ir visutos klases motociklu.

Pats vazineju su 2008 Aprilia shiver. labai ilgai rinkausi tarp yamahos ir aprilios bet visdelto norejau siektiek daugiau egzotikos ir V2 variklio.


na nežinau dėl fz6. Neatrodo jis man patogus. Grynai miesto mocas, zažigalkė :D. O aš į miestą beveik nelįsiu. Perku grynai užmiesčio keliukams, kai kils noras vakarais prasibirbt, kažkur pavažiuot Baltijos šalyse.
Vartotojo avataras
Vytautasg
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 2016-02-16 13:20
Karma: 79

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Vytautasg » 2022-08-30 14:21

Jei trumpai iš savo patirties.
Ūgis 191 cm, svoris - dviejų nulių zonoje :roll:
Noras buvo panašus kaip ir tavo- po darbo ar savaitgaliais pavažinėti užmiesčio keliukais, vasara kur toliau pavažiuoti. Tai po ilgų svarstymų pasirinkau Suzuki DL650. Man tai buvo tobulas. Variklis kantrus, lengvai valdomas, sėdėsena aptogi- nenuvargsti ilgesnėje kelionėje. O po to jau matys ko norėsis vėliau :)
Jeigu žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus.
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-08-30 14:42

Vytautasg rašė:Žinutės nuoroda Jei trumpai iš savo patirties.
Ūgis 191 cm, svoris - dviejų nulių zonoje :roll:
Noras buvo panašus kaip ir tavo- po darbo ar savaitgaliais pavažinėti užmiesčio keliukais, vasara kur toliau pavažiuoti. Tai po ilgų svarstymų pasirinkau Suzuki DL650. Man tai buvo tobulas. Variklis kantrus, lengvai valdomas, sėdėsena aptogi- nenuvargsti ilgesnėje kelionėje. O po to jau matys ko norėsis vėliau :)


Va už šito modelio akis vis irgi užkliūna. Ir jų nemažai būna parduodama :D tik kad nepatinka man jis kaip atrodo. TDM labiau prie širdies, jei jau imt tokio tipo mocą
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1048
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 428

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Debesys » 2022-08-31 13:46

Aquila rašė:Žinutės nuoroda tik kad nepatinka man jis kaip atrodo

Aišku, estetika svarbu, bet jei pirmas mocas, tikriausiai po metų kitų keisi, kai jau žinosi, ko nori. O tada ir į estetiką labiau atkreipsi dėmesį. Ir į finansus :)
P.S. finansų taip pat ir aprangai reiks. Jei normalesnis šalmas (>200Eur), nauji batai (>100), naujos pirštinės (>50), kad ir dėvėta apranga (>100), planuok viso ~500Eur ir daugiau. Jei viso biudžetas 3000 piginų, tai minusavus aprangą vėl lieki prie pradinio varianto 2-2,5k
Aquila rašė:Žinutės nuoroda Nebrangaus (2–2,5k Eur.) ir nebrangiai aptarnaujamo,

:lol:
Triumph Tiger 800 ABS 2014m
DVL
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-03-24 09:52
Karma: 1

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė DVL » 2022-09-01 13:31

tiesa kas del ugiu ir siap visokiu sedesenu, labai rekomenduoju shita dalyka https://cycle-ergo.com/ geras zmogenas padare. mane daug kartu gelbejo tas puslapis..... Tik nepamirskit kad ypach motai kurie yra LT daznai yra keisti perkeisti. :)
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-09-01 16:43

Debesys rašė:Žinutės nuoroda
Aquila rašė:Žinutės nuoroda tik kad nepatinka man jis kaip atrodo

Aišku, estetika svarbu, bet jei pirmas mocas, tikriausiai po metų kitų keisi, kai jau žinosi, ko nori. O tada ir į estetiką labiau atkreipsi dėmesį. Ir į finansus :)
P.S. finansų taip pat ir aprangai reiks. Jei normalesnis šalmas (>200Eur), nauji batai (>100), naujos pirštinės (>50), kad ir dėvėta apranga (>100), planuok viso ~500Eur ir daugiau. Jei viso biudžetas 3000 piginų, tai minusavus aprangą vėl lieki prie pradinio varianto 2-2,5k

Aprangos neskaičiuoju į šitą sumą. Ją jau atskirai po truputį susirinkinėju. Šalmą, pirštines, batus turiu. Šalmą nusprendžiau imt tik atverčiamą, tai prigriebiau Schuberth C3 pro dėvėtą ir naują pamušalą nupirkau jam. Bereikia tik striukės ir kelnių normalesnių.
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-09-05 12:58

Visgi nupirkau TDM'ą. Sunkotas po MT07 ir svorio centras aukštas nejaukus, bet prisijaukinsiu po truputį. Džiaugiuosi, kad dar su ABS pavyko rast
Vartotojo avataras
okuma
Pranešimai: 780
Užsiregistravo: 2015-10-30 12:05
Karma: 363

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė okuma » 2022-09-05 21:25

Aquila rašė:Žinutės nuoroda Visgi nupirkau TDM'ą. Sunkotas po MT07 ir svorio centras aukštas nejaukus, bet prisijaukinsiu po truputį. Džiaugiuosi, kad dar su ABS pavyko rast

Nuotraukų prašom :)
Aquila
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022-07-22 10:59
Karma: 0

Motociklas aukštaūgiui

Standartinė Aquila » 2022-09-06 12:47

okuma rašė:Žinutės nuoroda
Aquila rašė:Žinutės nuoroda Visgi nupirkau TDM'ą. Sunkotas po MT07 ir svorio centras aukštas nejaukus, bet prisijaukinsiu po truputį. Džiaugiuosi, kad dar su ABS pavyko rast

Nuotraukų prašom :)


Nespėjau dar padaryti. Bet smagus aparatas. Jau su lankais, šildomom rankenom. Gaila tik duslintuvas nebe originalus. Garsas velniškai geras, bet man šiek tiek per garsiai

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra