Motociklo salmas keliuose

Klausimai ir atsakymai pradedantiesiems. A, A2 kategorijų klausimai, egzamino klausimai ir t.t.
Nezinomasis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2022-06-14 19:59
Karma: 0

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Nezinomasis » 2022-06-14 20:08

Norejau profu pasiteirauti tokio dalyko, nes nezinau kaip elgtis ir kur surast informacijos. Siandien laikiau A kat. egzamina. Pyle is dangaus kaip is kibiro. Kelio nifiga nematyt, viskas pilka. As protarpiais stikliuka pakeles vaziavau, nu nes nieko vopshe nematyt. Man per ausines pastoviai aiskino, kad nuleist ta stikla. Nu okay, nuleidziu, vel kaip akla vista, nieko nematyt. Nu ir keleta kartu as taip, protarpiais pakeldavau stikliuka. Susedom aikstelej, sako, "aikstele liuks, be klaidu, kelyje viskas gerai, be klaidu, bet aiskinau stikla pakelus negalima vaziuot, todel egzamino ir neislaikai". Man visas gyvenimas per akis prabego kai sita isgridau. Visur ieskau info, niekur negaliu surast. Ar as kazka praleidau ties siuo klausimu...


Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Motociklo salmas keliuose

Standartinė draginoid » 2022-06-14 20:38

As, kai laikiau egzamena A kategorijai, irgi lyje, stikliukas rasojo. Tai as ji tik siek tiek buvau pakeles, kad i akis nepurkstu, bet ir stikliukas nerasotu.
Tavo atveju, man atrodo, per daug grieztai atsizvelge agzamenatoriai.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Nezinomasis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2022-06-14 19:59
Karma: 0

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Nezinomasis » 2022-06-14 20:40

draginoid rašė:Žinutės nuoroda As, kai laikiau egzamena A kategorijai, irgi lyje, stikliukas rasojo. Tai as ji tik siek tiek buvau pakeles, kad i akis nepurkstu, bet ir stikliukas nerasotu.
Tavo atveju, man atrodo, per daug grieztai atsizvelge agzamenatoriai.

Tai as ieskau pagal taisykles, niekur nera tokio reglamento, kad draustu atviru stikliuku vaziuoti :) Draudziama be salmo ir su neuzsegtu salmu. Kazkaip apgavo gerai mane matomai :)
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Motociklo salmas keliuose

Standartinė draginoid » 2022-06-14 20:46

Tai gal skunda verta parasyti?
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Kapitalas
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2019-10-04 22:25
Karma: 31

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Kapitalas » 2022-06-14 20:49

Prieš gerą penkmetį visą egzą atviru vizorium pravariau, nebuvo įdomu. Taisyklėse man atrodo nieko apie tai nėra...
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Motociklo salmas keliuose

Standartinė draginoid » 2022-06-14 21:06

Juolab, kad kaip tik nesaugu ir pavojinga vaziuoti aprasojusiu stikliuku.
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vidmantas
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 2015-11-04 20:31
Karma: 125

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Vidmantas » 2022-06-14 22:55

Nezinomasis rašė:Žinutės nuoroda Norejau profu pasiteirauti tokio dalyko, nes nezinau kaip elgtis ir kur surast informacijos. Siandien laikiau A kat. egzamina. Pyle is dangaus kaip is kibiro. Kelio nifiga nematyt, viskas pilka. As protarpiais stikliuka pakeles vaziavau, nu nes nieko vopshe nematyt. Man per ausines pastoviai aiskino, kad nuleist ta stikla. Nu okay, nuleidziu, vel kaip akla vista, nieko nematyt. Nu ir keleta kartu as taip, protarpiais pakeldavau stikliuka. Susedom aikstelej, sako, "aikstele liuks, be klaidu, kelyje viskas gerai, be klaidu, bet aiskinau stikla pakelus negalima vaziuot, todel egzamino ir neislaikai". Man visas gyvenimas per akis prabego kai sita isgridau. Visur ieskau info, niekur negaliu surast. Ar as kazka praleidau ties siuo klausimu...

Jei reali situacija yra tokia, kaip ir aprašei: https://www.regitra.lt/lt/duk/kaip-gali ... ivertinimo

Tai nieko nekainuoja, bet rezultatą gali duoti.
Gargždų motokroso klubas
Nezinomasis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2022-06-14 19:59
Karma: 0

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Nezinomasis » 2022-06-14 22:59

Vidmantas rašė:Žinutės nuoroda
Nezinomasis rašė:Žinutės nuoroda Norejau profu pasiteirauti tokio dalyko, nes nezinau kaip elgtis ir kur surast informacijos. Siandien laikiau A kat. egzamina. Pyle is dangaus kaip is kibiro. Kelio nifiga nematyt, viskas pilka. As protarpiais stikliuka pakeles vaziavau, nu nes nieko vopshe nematyt. Man per ausines pastoviai aiskino, kad nuleist ta stikla. Nu okay, nuleidziu, vel kaip akla vista, nieko nematyt. Nu ir keleta kartu as taip, protarpiais pakeldavau stikliuka. Susedom aikstelej, sako, "aikstele liuks, be klaidu, kelyje viskas gerai, be klaidu, bet aiskinau stikla pakelus negalima vaziuot, todel egzamino ir neislaikai". Man visas gyvenimas per akis prabego kai sita isgridau. Visur ieskau info, niekur negaliu surast. Ar as kazka praleidau ties siuo klausimu...

Jei reali situacija yra tokia, kaip ir aprašei: https://www.regitra.lt/lt/duk/kaip-gali ... ivertinimo

Tai nieko nekainuoja, bet rezultatą gali duoti.

Jau uzpildziau laisva forma lapa, reikes ziuret :), bet supranti, mocas nuomotas buvo, vel saibos. Pizdec. Butu gerai, kad teises duotu, hahaha. Bet kaip supratau, arba duoda pinigus atgal, arba nemokamai gali laikyti vel. Tai dabar egzai arciausi tik po 3 men...
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1048
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 428

Motociklo salmas keliuose

Standartinė Debesys » 2022-06-15 09:06

Teises laikiau prieš keletą dešimtmečių, KET nenagrinėju kasmet, bet kažkokia nesamonė.. Vos ne kasdien važinėju pravertu vizoriumi. Ne dėl rasojimo (yra pinlock), o dėl šviežesnio oro,
Bet per lietų net su pinlock kartais rasoja, ypač sustojus. Tai tikrai būtų pavojinga važiuoti uždarytu vizoriumi.
Tikrai pildyčiau apeliaciją
Triumph Tiger 800 ABS 2014m
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Motociklo salmas keliuose

Standartinė turistux » 2022-06-18 23:20

Pradarytu - viskas normaliai jei labai rasoja. Jei vaziavai atidarytu - turetu vertint kaip neislaaikyta. Del keleto priezasciu: nes stikliukas tam ir skirtas, kad akis apsaugot, jei jo nera, tarp tavo akiu ir kelio siuksliu nera jokios pertvaros, kita priezastis - greiciai, kuriais vaziuot reikia per egza - ganetinai dideli, kad butu reikalinga akiu apsauga. Nu ir streetas net spoilerio neturi, ane?
Jei per lietu norisi atsidaryt vizoriu pilnai ir taip geriau matosi, nei su vizorium, tada greiciausiai atsitiko keli dalykai:
1) neissaugojai salmo ir aplijo vidine stiklo dali, todel neina nuvalyti ranka vaziuojant, 2) prastas pinlikas ir prigaude vandens tarp jo ir vizoriaus,
3) uzsidejai ant slapios galvos (turbut taip nebuvo). Iseitis stot ir issivalyt salmo vizoriaus vidu, o ne su atidarytu vaziuot. Kita iseitis - paciam nutraukti egza del oro ir nemokamai perlaikyt. Cia mano asmenine nuomone, as nenagrinesiu sitos apeliacijos, nes jau nebedirbu Regitroje.
Beverly 350 ST

Grįžti į “Pradedančiųjų klausimai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra