Ukraina-Rumunija

Organizuojamos motociklininkų kelionės, organizavimo klausimai ir planavimas.
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-28 12:16

turistux rašė:Žinutės nuoroda Dviračio pompą gali paimt - iš bėdos išsisuksi. Ai, bet su dviračio neužbortuosi, tada reiktų dujų balionėlių.

Xoxolai kai pamate duju balionelius, liepe parodyti ir pistoleta kur paslepiau. Gal puse valandos aiskinau ir nesupratau ar durni buvo, ar jais apsimete :lol: :lol: :lol: Dviracio pondpa uztenha, kodel? Tik reikia gera, maza tureti, ne kitaiska suda. Jam gi nereiktu perbortuoti, skyle uztaisai ir puti.


Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-28 12:21

Dar siulyciau motokeliones draudima pasidaryti. Kainuoja 1 eur parai. bent praeitais metais dar taip buvo. Butinai reikia. Galiu duoti draudeja, kuris man tai daro. Jau zino, nebereikia aiskinti kas ko. Butent kelione motociklu. Ne sportine, bet turistine. :ugeek: Draudimas, Vytas, Altas, salia Wolcwagen salono. Tel 868500285. Jei noresi.
Speedster
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2017-04-08 09:00
Karma: 62

Ukraina-Rumunija

Standartinė Speedster » 2019-06-28 14:25

Atlikau 8 motokeliones į Europą, nei karto nesidariau jokio papildomo draudimo :)
2014 Honda VFR1200X Crosstourer
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Ukraina-Rumunija

Standartinė turistux » 2019-06-28 14:59

TWIN rašė:Žinutės nuoroda
turistux rašė:Žinutės nuoroda Dviračio pompą gali paimt - iš bėdos išsisuksi. Ai, bet su dviračio neužbortuosi, tada reiktų dujų balionėlių.

Xoxolai kai pamate duju balionelius, liepe parodyti ir pistoleta kur paslepiau. Gal puse valandos aiskinau ir nesupratau ar durni buvo, ar jais apsimete :lol: :lol: :lol: Dviracio pondpa uztenha, kodel? Tik reikia gera, maza tureti, ne kitaiska suda. Jam gi nereiktu perbortuoti, skyle uztaisai ir puti.

Tai jei kamera yra, tiesiog pūti, bet kai bekamerinė, reikia, jog "priliptų bortai prie rėmo, o argi tam nereikia didesnio smūginio slėgio? Čia aš iš nuogirdų nuogastauju, nes asmeniškai man niekad nebuvo nuleidę rato.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Wing
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 2015-12-02 17:46
Karma: 152

Ukraina-Rumunija

Standartinė Wing » 2019-06-28 16:30

Jeigu nevažiuosi su nuleista padanga, o laiku sustosi, tai ir nenusibortuos, užteks paprastos pompos pripūst. Bet jeigu sugadinsi taip, kad staigiai nusibortuos, tai jau joks šniūras nepadės.
MT-09 Tracer
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1048
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 428

Ukraina-Rumunija

Standartinė Debesys » 2019-06-28 18:27

TWIN rašė:Žinutės nuoroda Dar siulyciau motokeliones draudima pasidaryti.

Kas į tą draudimą įeina?
Triumph Tiger 800 ABS 2014m
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-28 19:16

Debesys rašė:Žinutės nuoroda
TWIN rašė:Žinutės nuoroda Dar siulyciau motokeliones draudima pasidaryti.

Kas į tą draudimą įeina?

Gyvybes draudimas, traumu ir med. islaidos. Bet jei skm. isvaziuoji, tai nebespesi. nes dabar tik primadieni bus. :)
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-28 19:19

Speedster rašė:Žinutės nuoroda Atlikau 8 motokeliones į Europą, nei karto nesidariau jokio papildomo draudimo :)

:lol: Gerai kaip gerai. Mano biciulio zmona vakar netiketai mire Italijoje, jauna moteris. Be draudimo butu laabai blogai. Nedideli pinigai, bet reikia. As vazinejau irgi su draudimu, pasirodo mocas ten nesiskaite. Gerai, kad viskas gerai. Sumoketi 15 eur nera daug. Nepamenu, mes jau diskutavome siame forume ta tema. :ugeek:
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1048
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 428

Ukraina-Rumunija

Standartinė Debesys » 2019-06-28 19:29

Turiu swedbank kelionių draudimą, tik nzn, ar ten įeina motociklai. Kai per Atlantą burlaiviu plaukiau, buvau pasiėmęs kitą draudimą, 70eur kainavo 3 savatėms
Triumph Tiger 800 ABS 2014m
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Ukraina-Rumunija

Standartinė Decoy » 2019-06-28 21:47

Mane tai vienas dalykas glumina: namuose niekas nesidraudžia, o vat jau į užsienį važiuoti, kur pirmoji medicininė pagalba yra ir nemokama ir, dažnai, kokybiškesnė (nepriklausimai nuo to ar važiuojate/einate/bėgate/skrendate/plaukiate) - tai jau oj oj draudimo reikia :D Jeigu jums riekia išmokos žūties atvejų, arba šiek tiek paprasčiau ilgalaikio gydymo išlaidas dengti (gaunant traumas dėl savo kaltės) - tuomet galima ir apsidrausti. Tačiau vietoj draudimo per specifinę draudimo kompaniją - geriau įsigyti kreditinę kortelę, aukštesnės klasės. Mokėsite po 1,5 eur už standartinį draudimą, arba po 3,5 eur už "auksinį" ir ne tik sveikatos, bet ir daiktų, kelionių ir pan - kas ŽYMIAI labiau apsimoka (vienintelė sąlyga - reikia ja mokėti už bilietus, kelialapius ir t.t.)

O dėl užsienio vs Lietuvos - čia esame labai drąsus, viską žinome. Ten važiuojame atsargiai ir ramiai. Tai patikėkite, jeigu čia papildomai nesidraudžiate, užtenka sodros sąlygų - ten tikrai nereikės nieko papildomo.

Aišku, čia kalba apie "civilizuotas" šalis - visa ES ir Europos Ekonominė zona. Kiek žinau, Ukrainoje viskas lygiai taip pat. Baltarusijoje draudimas, kažkodėl, privalomas kertant sieną. Matyt jie patys nenori mokėti, padeda tik saviems.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Ukraina-Rumunija

Standartinė turistux » 2019-06-28 22:24

Nežinau, kas yra brangesnė kredito kortelė, Luminor ex DNB su pigiausia kreditine, kokia tik egzistavo, seniai duoda kelionių draudimą dar nuo tada, kai kiti taikydavo išimtį važiavimui motociklu arba ribodavo kW. Bet gal jau dabar niekas tokios diskriminacijos motociklamas netaiko, tiksliai visų bankų nežinau. Dėl pirkinių ta kreditine kortele - irgi ne visi to reikalauja, kad būtinai atsiskaitytum užsienyje, jog imtų galioti kelionės draudimas. Papildomai nieko mokėti už kreditinę nereikia, tik kiek šiaip bankas savo abonementinį pasiima už sąskaitos turėjimą.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-28 23:13

Debesys rašė:Žinutės nuoroda Turiu swedbank kelionių draudimą, tik nzn, ar ten įeina motociklai. Kai per Atlantą burlaiviu plaukiau, buvau pasiėmęs kitą draudimą, 70eur kainavo 3 savatėms

Sto pudov nebus. Man taip pat buvo su SEB. Pasidomeki, bet draustis reikia. Tas draudimas galioja tik uzsienyje. :)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Ukraina-Rumunija

Standartinė Decoy » 2019-06-28 23:55

TWIN rašė:Žinutės nuoroda
Debesys rašė:Žinutės nuoroda Turiu swedbank kelionių draudimą, tik nzn, ar ten įeina motociklai. Kai per Atlantą burlaiviu plaukiau, buvau pasiėmęs kitą draudimą, 70eur kainavo 3 savatėms

Sto pudov nebus. Man taip pat buvo su SEB. Pasidomeki, bet draustis reikia. Tas draudimas galioja tik uzsienyje. :)

Aišku, kad tik užsienyje, Lietuvoje visi moka Sodros įmokas, nelaimės atveju išlaidas dengia valstybė. Kaip sakoma - by default, o ne kitos komercinės organizacijos. Tokia yra mūsų socialinės/medicininės apsaugos sistema - viena geriausiu, bet ir nepigi tiems, kurie gyvena sveikai.

SEB draudžia ERGO, nėra jokio skirtumo kokią transporto priemonę naudoji. Ar keliauji automobiliu, ar autobusu, ar lėktuvu, ar laivu, ar motociklu, ar triratuku. Geležinkelio transporto priemones, mopedai, keturračiai bei motociklai - tiesiog yra išimtis to sąrašo, ką draudimas skaito kompensuojamu turtu kelionės draudimo išmokos reikalavimo atveju. Tai yra, jeigu tokį sudaužėi - motociklas nesiskaito "kelionės nuostoliais", todėl tau neatlygins jo remonto ar praradimo. Bet, tik tuo atveju, jeigu numetei nuo kalno, paskandinai ar sideginai pats arba esi kaltas eismo įvykio atveju. Jeigu pakliūvai į standartinį eismo įvykį ir nesi kaltas - viską kompensuoja PCAD. Tokį, vėl gi, privalo turėti absoliučiai visi kelių eismo dalyviai.

Sąlygos: https://www.seb.lt/sites/default/files/ ... -04-16.pdf

Draudimo išmokos galimos: https://www.seb.lt/kasdiene-bankininkys ... -draudimas

Visa Gold Kortelės draudimas įtraukia ir med. išlaidų dengimą, ir kažkiek kelionių išlaidų padengimą praradus daiktus, vėluojant transporto priemonėms ir pan. Naudojimo mokestis yra vos 3,50 Eur/mėn. Rekomenduočiau įsigyti būtent ją.

Plačiau: https://www.seb.lt/privatiems-klientams ... d#ikainiai
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Ukraina-Rumunija

Standartinė Decoy » 2019-06-29 00:13

Iš kur aš šitą žinau?

Ogi iš asmeninės praktikos. 2015 metų vasarą, Italijoje, man nepataisomai sudaužė motociklą, po ilgų derybų su Italų draudimu - nurašė motociklą ir išmokėjo jo rinkos vertę, taip pat kompensavo sugadintą bagažą (foto įrangos remontą, prarastą kamerą), bilietus iki Lietuvos, viešbučio ir maisto išlaidas. Pačiam teko sumokėti už daiktų siuntimą į Lietuvą (sunkias motociklo dėžes). Papildomai - padengė motociklo saugojimo išlaidas aikštelėje (kur jį pridavė be mano žinios ar sutikimo).

Italai suteikė medicininės paslaugas, viską nemokamai, paprašė tik asmens tapatybės dokumento. Servisas: pirma pagalba (apžiūra ir privalomieji šoko stabilizavimo vaistai) vietoje, transportavimas į centrinę ligoninę, čia - visos dienos tyrimų kompleksas.

Jeigu man prireiktu spėc pagalbos keliui namo (iki pat privataus sraigtasparnio) - viską taip pat kompensuotu PCAD, tai būtu eismo įvykio sudariusio asmens ir jo draudiko atsakomybė. Toliau, namuose, darbus perimtu SoDra.

Tad visi ten tie draudimai papildomi sveikatos - tik žūties atveju daugiau išmoka, kas LABAI mažai tikėtina. Visą kitą, jie, akivaizdžiai, perduoda kitiems (tik administruoja). Tad kam jie išvis reikalingi - man nėra aišku. Tikriausiai nauja yra tik tuomet, kai važiuoji į Zimbabvę. Kitas variantas - gali būt, jog gali pasirinkti kitą privačią kliniką savo nuožiūra.

Kelionės draudimas yra kitas reikalas, tačiau ji mažai kas renkasi dėl kainos ir didžiausio išimčių ir kitų sąlygų sąrašo.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
draginoid
Pranešimai: 2482
Užsiregistravo: 2015-10-26 12:46
Karma: 977

Ukraina-Rumunija

Standartinė draginoid » 2019-06-29 00:48

Siandien grizau is Turliandijos savaites poilsio, o jus Debesi jau, kaip i siaures asigali paruoset!
Ko daugiau klausi, to daugiau neaisku darysis. Taip ir neisvaziuosi dar metus. :)
Kaip bebutu, kazkokiu gudrybiu ismoksi, tiks pats pakeliaves, nors kazkiek paklausyti reikia patyrusiu.
Nieko cia ypatingo nera tos tavo 8 dienos. Ko pritruks, apseisi, arba nusipirksi.
Tu tik vaziuok ir megaukis!
Keturi ratai vežioja kuną, o du ratai - sielą.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Ukraina-Rumunija

Standartinė Decoy » 2019-06-29 01:02

Pasiimi raktus, dokumentus, piniginę, telefoną su įkrovikliu, antrą drabužių komplektą ir važiuoji ryte saikiai suderintą atstumą. Suabejosi kažkuo, sušalsi ar sušlapsi - sustosi dienai hostelyje, išalksi - parduotuvėje/kabake. Kaip važiuoti - rodo navigacija ir ženklai, degalinės - kas ~30km visur. Ne į dykumą ar tundrą važiuoti, kiek žinau.

Visko niekada neapčiuopsi, nuo visko neapsidrausi - gali net nebandyti. Antrą kartą žinosi ko tikėtis ir kaip viskas vyksta, bus žymiai aiškiau, drąsiau ir tikslingiau.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Debesys
Pranešimai: 1048
Užsiregistravo: 2018-04-24 10:18
Karma: 428

Ukraina-Rumunija

Standartinė Debesys » 2019-06-29 02:02

Tai aš ramus :) daiktų sąrašas guli, tik dar beveik nieko nesusidėjau :D aš nemėgstu daug daiktų vežtis į keliones. Matyt ir dabar bus panašiai. Nusprendžiau palapinės neimti, miegosiu apartamentuose ar kokiuose moteliuose.
Dėl draudimo, nepatingėjau perskaityti sąlygas. Nieko nerašo, kad motociklui negalioja. Pas mane swedbank visa gold, kelionių draudimo sąlygos https://www.swedbank.lt/private/credit/ ... edit_card#
Rytoj po pietų lieku vienas namie, pradėsiu viską dėtis, o poryt ryte išlekiu:)
Triumph Tiger 800 ABS 2014m
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-29 08:31

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Iš kur aš šitą žinau?

Ogi iš asmeninės praktikos. 2015 metų vasarą, Italijoje, man nepataisomai sudaužė motociklą, po ilgų derybų su Italų draudimu - nurašė motociklą ir išmokėjo jo rinkos vertę, taip pat kompensavo sugadintą bagažą (foto įrangos remontą, prarastą kamerą), bilietus iki Lietuvos, viešbučio ir maisto išlaidas. Pačiam teko sumokėti už daiktų siuntimą į Lietuvą (sunkias motociklo dėžes). Papildomai - padengė motociklo saugojimo išlaidas aikštelėje (kur jį pridavė be mano žinios ar sutikimo).

Italai suteikė medicininės paslaugas, viską nemokamai, paprašė tik asmens tapatybės dokumento. Servisas: pirma pagalba (apžiūra ir privalomieji šoko stabilizavimo vaistai) vietoje, transportavimas į centrinę ligoninę, čia - visos dienos tyrimų kompleksas.

Jeigu man prireiktu spėc pagalbos keliui namo (iki pat privataus sraigtasparnio) - viską taip pat kompensuotu PCAD, tai būtu eismo įvykio sudariusio asmens ir jo draudiko atsakomybė. Toliau, namuose, darbus perimtu SoDra.

Tad visi ten tie draudimai papildomi sveikatos - tik žūties atveju daugiau išmoka, kas LABAI mažai tikėtina. Visą kitą, jie, akivaizdžiai, perduoda kitiems (tik administruoja). Tad kam jie išvis reikalingi - man nėra aišku. Tikriausiai nauja yra tik tuomet, kai važiuoji į Zimbabvę. Kitas variantas - gali būt, jog gali pasirinkti kitą privačią kliniką savo nuožiūra.

Kelionės draudimas yra kitas reikalas, tačiau ji mažai kas renkasi dėl kainos ir didžiausio išimčių ir kitų sąlygų sąrašo.


Kuzma is Suns Sity Bulls klubo grizdamas is Tarasova Gora pakliuvo i eismo ivyki Lenkijoje. Klasikine situacija - moteris staiga dare kairi posuki. Kuzma HD aplauze, zodziu pagulde 2 mocus. Policija pripazino kalta moteriske. Bet dar neaisku kuo ten baigsis.Ar kondpensuos draudimas. Bijo, kad isvykus viskas nepasisuktu kitaip. Svarbu kad patys smarkiai nesusizalojo, savo eiga grizo i Siaulius.
P.S Na, baigiam sia tema Debesui pries didele kelione. Nugazdinsim zmogu :D . As tiesiog nenoredamas dideles diskusijos, pasiuliau tureti draudima :D
Vartotojo avataras
TWIN
Pranešimai: 1095
Užsiregistravo: 2016-07-26 15:22
Karma: 260

Ukraina-Rumunija

Standartinė TWIN » 2019-06-29 08:49

Debesys rašė:Žinutės nuoroda Tai aš ramus :) daiktų sąrašas guli, tik dar beveik nieko nesusidėjau :D aš nemėgstu daug daiktų vežtis į keliones. Matyt ir dabar bus panašiai. Nusprendžiau palapinės neimti, miegosiu apartamentuose ar kokiuose moteliuose.
Dėl draudimo, nepatingėjau perskaityti sąlygas. Nieko nerašo, kad motociklui negalioja. Pas mane swedbank visa gold, kelionių draudimo sąlygos https://www.swedbank.lt/private/credit/ ... edit_card#
Rytoj po pietų lieku vienas namie, pradėsiu viską dėtis, o poryt ryte išlekiu:)


Debesai neprapulk, mes seksime Tavo kelione, rasyk kaip galesi :D :D :D
Vartotojo avataras
sepetuks
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2015-10-21 22:34
Karma: 254

Ukraina-Rumunija

Standartinė sepetuks » 2019-06-29 09:18

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Pasiimi raktus, dokumentus, piniginę, telefoną su įkrovikliu, antrą drabužių komplektą ir važiuoji ryte saikiai suderintą atstumą. Suabejosi kažkuo, sušalsi ar sušlapsi - sustosi dienai hostelyje, išalksi - parduotuvėje/kabake. Kaip važiuoti - rodo navigacija ir ženklai, degalinės - kas ~30km visur. Ne į dykumą ar tundrą važiuoti, kiek žinau.

Visko niekada neapčiuopsi, nuo visko neapsidrausi - gali net nebandyti. Antrą kartą žinosi ko tikėtis ir kaip viskas vyksta, bus žymiai aiškiau, drąsiau ir tikslingiau.


Tikrai taip.
Turim paėme tik standartini įrankių komplektėlį kur po sėdyne dedasi.
Jokių ten šniūrų, pompų neturim.
Reik lietaus aprangos ur drabužiu persirengimui.
Labai geras daiktas tai troselis šalmų prirakinimui, einant kokį objektą lankyti nereik su savimi nešiotis.
Šiaip orai karšti, galiuosi kad ne su motodžinsais važiavau.

Grįžti į “Organizuojamos kelionės”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra