AirHawk2 - beviek naujas / parduota

Pardavėjų skelbimai. Dovanojami daiktai ir t.t.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

AirHawk2 - beviek naujas / parduota

Standartinė Decoy » 2022-07-18 12:24

Parduota.
___

Antras daiktas - ergonominis, pripučiamas ir prisitaikantys prie bet kokios forminio užpakalio sėdinės paminkštinimas ilgom kelionėm, AirHawk2 Praktiškai naujas, naudotas vieną kartą, tačiau be rem.komplekto ir įpakavimo, kažkur prarasti/išmesti. M dydžio, labiausiai tinka cruiseriams ir kelioninėms motociklams su kažkiek platesnę sėdyne.

Iš praktikos galiu pasakyti jog galima pripusti stipriau ir mažiau. Pirmu atveju jausmas kaip ant pripučiamo čiužinio - apčiuopia viską ką turite, antru atveju pakelia kampus ir perkelia 'nepatogų' jausmą į kitas kūno vietas. Praktiškai geriausiai važiuoti ant įprastos sėdinės, kai penktas taškas pavargs - uždėti šitą ir važiuosite kaip ant naujos sėdinės dar, na, du trečdalius pravažiuoto kelio iki to pačio jausmo. Tvirtinimas tinka bet kokia motociklus - apatinė dalis yra guminė, todėl niekada nenuslys nuo motociklo, tačiau yra 2 prilaikančios elastinės juostelės (kad pakėlus savo pavargusį prakaituotą užpakalį jis nepakiltu su juo ir nebūtu nupustas veju).

Tuščias jis yra kompaktiškas, susisuka į ruletą, užima tiek pat vietos kiek susukti marškinėliai.

Yra daug youtube video, gautas iš JAV. Kadangi daiktas naudingas - parduodu už 50 eur, internete matau po 90 dolerių be pristatymo. Atsiimti galima bet kokią darbo dieną Vilniuje, prie verslo centro 3Burės (Registrų Centras)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Drop a gear and disappear.

Grįžti į “Parduodu, dovanoju”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra