Forumo narių prisistatymas

Straipsniai moto tema. Foto. Video, Avarijos-LT. Avarijos užsieny.
Vartotojo avataras
aidukas
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2016-05-16 09:10
Karma: 47

Forumo narių prisistatymas

Standartinė aidukas » 2017-02-22 15:45

Sveiki,

Kai kur forumuose yra prisistatymo skiltis ir visi, kas aktyviai dalyvauja ir kas nori, prisistato, papasakoja apie save. Kas nori-trumai, kas nori ilgiau, kas nori su foto ir pasiekimais, na žodžiu, laisva forma.

kažkaip neradau tokio topic'o, o jei yra ištrinkite mano šį postą. :?

(Decoy: pratrintas offtopic'as, kas nori - gali apie save rašyti, sąžiningai)
Paskutinį kartą redagavo aidukas 2017-02-22 18:52, redaguota 1 kartą.


Vartotojo avataras
rusnietis
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 2015-11-02 22:56
Karma: 535

Idėja: dalyvių prisistatymas

Standartinė rusnietis » 2017-02-23 16:00

Tai nebukim surugeliai, ir prisistatykim :)

Senesni forumo dalyviai jau tikriausiai mane zino is Enduro temos :) Vazineju su motociklais nuo tada, kiek save prisimenu. Pradzioj po kiema su tecio konstruotu dvitakciu triraciu, skirtu zemes ukio darbam, po to su kaimyno voschodu (susimokedavau uz benzina, duodavo pavaziuoti), po to visokie motoroleriai, 125 birbynes, beginer bike'ai GS500 ir buvau nuejes iki litru. Nepatiko, pradejau mazint kubaturas ir vel grizau i 125/250 zona.

Teko is asfaltais pazulinti, su Decoy ir ElBravo tikrai esam suke asfaltiniu ratuku, kol dar su litrais vazinejau. Didziausia ispudi palike tureti motociklai:

GS500 - nepaprastai lengvai valdomas, intuityvus, best beginer bike.
Triumph Trophy 900 - del variklio lankstumo ir apsaugos nuo vejo. Cruisinti 170km/h vienas juokas, o gyvenvietej galima ta pacia 6 pavara ir iki 40km/h suletinti nezeminant pavaru.
SV1000S - viesulas! Galine padanga prasukinedavo ant sauso asfalto, o dundedavo taip, kad bobutes gatvej isgirdusios persizegnodavo.
EXC125 - geriausias enduro motociklas. Neribotas apsuku kiekis, ton's of fun.

Vis del to arciausiai sirdies liko Enduro. Birbinu Vilniaus apylinkese beveik kiekviena savaitgali, pusiau softiniais marsrutais :)

Pastaruosius metus vairuoju CRF250L, sunkus, netraukia, bet teikia dziaugsma jau 9500km. Niekur nenuveza greitai, bet nuveza visur, kur tik nori.

Pradedantieji enduristai - nebijokit rasyti enduro temoje, ir iki artimiausiu susibirbimu Vilniaus miskuose!
Vytukass
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2015-10-27 21:58
Karma: 266

Forumo narių prisistatymas

Standartinė Vytukass » 2017-02-23 23:09

As Vytukass man jau daug metu ir as pradejau nuo Minko ,po to Vochodas turejau Jawa 12 nauja ,pats is dezes drebanciom rankom lupau.
Po to buvo Seima,Gazuole Dukra ir po 18 metu pertraukos Yamaha YZF 1000 thunderace du metelius,po to vel du meteliai pertraukytes ir Kawasaki ZZR 1400 jau trecias sezonelis.
Tai tiek.
Vartotojo avataras
Martinas
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2015-10-30 13:57
Karma: 192

Forumo narių prisistatymas

Standartinė Martinas » 2017-02-23 23:10

Aš vis dar esu Martinas.
cbr600rr
klx250s
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

Forumo narių prisistatymas

Standartinė Tinkladraskis » 2017-02-24 09:05

Aš su motociklais pradėjau brandžioje jaunystėje prieš tris metus, kai suėjo 30 metų.
Susigalvojau sau iššūkį išsilaikyti A kategoriją ir išmokti vairuoti motociklą.

A kategoriją išsilaikiau, o vairuoti motociklą dar vis mokinuosi.

Viskas prasidėjo nuo Kawasaki KLR650 Tengai. Pirmą sezoną atvažinėjau asfaltais ir jo pabaigoje pradėjau domėtis, kaip važiuoti žvyrais ir miškais. Sekančius sezonus vis toliau ir giliau lindau į mišką, bet motociklo nekeičiau. Tik ant jo dėjau vis grubesnes padangas ir įvairiausias apsaugas. Du APL su nuotykiais įveikti, laukiu trečio :)

Pasiilgęs asfalto prieš du metus susiveikiau antrą džiaugsmą BMW R1100RS.
Kai tik nusipirkau labai užsimaniau gerai prasivažiuoti, todėl prasukau Iron Butt 1600K iššūkį ir kiek apsiraminau.

Tada beliko vidinė konkurencija, kuriuo motociklu šiandien važiuoti.
Žiemą galvojau jau parduoti BMW'ą ir likti tik prie Kawasakio, bet raudonasis žvėris dar nenori manęs paleisti. :)
Vartotojo avataras
nePESCHCIAS
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2018-07-09 14:04
Karma: 3

Forumo narių prisistatymas

Standartinė nePESCHCIAS » 2018-07-09 14:35

Sveiki,

Esu Egidijus. Nickas nePESCHCIAS.
Svarbiausias mano prisijungimo čion tikslas yra rasti bendraminčių moto kelionėms.

Taigi truputį apsišviesiu.
- Esu tikriausiai naujokas (A raidė ant plastiko kortelės atsirado 2016.04).
- Motociklą, Pan European ST1100, įsigijau 2015 gruodį: iki sezono pradžios susiremontavau ir paruošiau tolimesnei eksploatacijai.
- Iki šiol susukau ~30 tkm. Įvairiais rakursais. LT pradžioje, po to vis platyn, nuo NordKaapp’o iki HR pajurio.
- Dažniausiai važiuoju vienas. Kodėl? Neturiu tokių bendraminčių, kurių norai bei galimybės sutaptų.
- Galimybės dažniausiai yra ribotos laike (darbo ypatumai). Žinau (susistatau) galimus periodus jau metų pradžioje ir jų keisti beveik nebegalima.
- Norai paprasti: važiuoti ir pamatyti. Važiuoti čia reiškia tiesiog važiuoti (galima ir 100km ir 1400km per dieną (kol kas čia daugiausia, ką teko išspausti)). Gi pamatyti sąvoka mano žodyne neapima kultūrinių objektų, tokių kaip miestų architektūra, paminklai, muziejai ir pan. Nebent tai išskirtiniai objektai. Paprastai mane žavi kaleidoskopinės kelionės, kai antrą savaitę pradedi pamiršti kokioje šalyje buvo tas ar anas. Apie savaitės dienas ir visokius PIN kodus jau nekalbu :-) Tiesiog gyveni keliu ir pastoviai besikeičiančiu kraštovaizdžiu.
- Europą nuo Stambulo iki Lisabonos ir nuo Nordkapo, Murmansko iki Gibraltaro esu išvažinėjęs automobiliu. Kur nebuvau - tai Kosovas ir Padnestrė.
- Puikiai suprantu ir nenorėčiau tolimesnių diskusijų tema, jog pravažiuoti šalį ir pabūti joje susipažįstant su jos savitumu, žmonėmis, kultūra yra visiškai nesuderinami dalykai. Gyvenau Kaune 6 metus, Vilniuje jau 16 metai ir tikrai dar daug ko nežinau apie tuos miestus. Bet manęs tai nejaudina, nes mano tikslas - pasižvalgyti po skirtingus kraštovaizdžius, sutikti ir pamatyti skirtingų tautybių bei tuo pačiu charakterių žmones, aplankyti tam tikras vietas (pasirinktas iš anksto ar kas dažniau būna - tiesiog ekspromtu sugalvotas).

Mano kelionių vid. dienos kilometražas paprastai būna 500-700 km.

Gera kelionė yra tada, kai pamiršti įprastą gyvenimą, "pameti" dienas ir įprastą paros ritmą, pamiršti bendradarbių, kuriuos paprastai matai kiekvieną dieną, vardus, išbrauki (tiksliau paslepi kažkur gilumoje) iš atminties visokiausią kasdienės rutinos informaciją. Kartais ir PIN bei visokie psw pasimiršta, bet šiai problemėlei galima pasiruošti :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Forumo narių prisistatymas

Standartinė turistux » 2018-07-09 15:28

Bet tai kilometražas įspūdingai susirinko :o
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
nePESCHCIAS
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2018-07-09 14:04
Karma: 3

Forumo narių prisistatymas

Standartinė nePESCHCIAS » 2018-07-09 16:41

Puse jo yra surinkta per maks 3 sav ir pora kelioniu.
Kita puse - savaitgainiai pavaziavimai po vieta ir cia pat iki EE ar PL, SK


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vartotojo avataras
Katys
Pranešimai: 1000
Užsiregistravo: 2017-10-29 10:37
Karma: 717

Forumo narių prisistatymas

Standartinė Katys » 2018-07-09 17:24

nePESCHCIAS rašė:Žinutės nuoroda Paprastai mane žavi kaleidoskopinės kelionės

Patiko :D

Grįžti į “Pokalbiai offtopic”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: draginoid, Marionis