Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Moto renginių kalendorius
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė Decoy » 2016-03-16 09:45

deck2 rašė:Žinutės nuorodaAš daug su juo gyvai bendravau, todėl žinau ką sakau.

Ir kaip tai susieta su kursais? Gal aš namuose su ružava suknele vaikštau, ir apie ta žino Jonas, Marytė ir Kažys. Tačiau viešoj erdvėj esu kitoks. Tai gal vertiname tą kas išorėje dėstoma, o ne kažkokius tarp-draugų pletkus? Jeigu yra taip, kaip tu sakai, tai Žiurkei dar daugiau pagarbos, kadangi jis save puikiai kontroliavo, ir neparodė tik iš teigiamos pusės (požiūrių prasme).

Kitaip kažkoks delfi gaunasi.


Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė storms » 2016-03-16 10:30

EBravo rašė:Žinutės nuoroda1) jis primygtinai nesiūlė daryti taip kaip sakė , o pabrėžė, kad būtų geriau/saugiau/naudingiau, bet visi gali daryti taip kaip atrodo kiekvienam geriau ar maloniau. 2) kaip supratau jis tai daro nemokamai - iš entuziazmo, todėl jam spręst kiek ir kokios informacijos pateiks. Niekas iš mūsų jam užsakymo dėl kursų turinio nepateikė.

Norėčiau šiek tiek pakomentuoti:
1. (Šis punktas galioja, jei auditorija yra žali/pradedantys motociklininkai).
Kursuose nebuvau ir nežinau, apie ką buvo kalbėta, BET. Manau, kad pradinukui patarti naudoti paprastus rūbus važiuojant motociklu yra LABAI blogai. Ne dėl to, kad mūsų ar konkurentų parduotuvės parduos mažiau prekių, o dėl to, kad pradedant gyvenimą ant 2 ratų yra labai didelė tikimybė (sakyčiau garantija) griūti su visomis iš to išeinančiomis pasekmėmis. Raideriai turi būti apsisaugoję, tad man visiškai nepriimtina idėja naujokams rekomenduot civilius drabužius ir tt.
2. Kiek man yra žinoma, visi kursai pradinukams yra nemokami ir niekas niekam užsakymų nepateikinėja. Patikėkit, surengti kursus ir juos įgyvendinti kainuoja marias laiko bei energijos. Pinigų irgi kainuoja.
Peace
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė deck2 » 2016-03-16 11:13

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Ir kaip tai susieta su kursais?


Aš esu buvęs 2 metus paeiliui, gali būt (tirkai gali), kad patobulėjo. Tiesiog nepamiršk fakto, akd naujokai labiau linkę pasitikėti autoritetais, todėl iš jų ir atsakomybė turi būt didesnė. Jis moka pasakot įdomiai ir t.t., Žino smagių dalykų irgi, išskirti tik keli konkretūs akcentai mano, nereik pykti :)
Vartotojo avataras
liowka
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:06
Karma: 48

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė liowka » 2016-03-16 11:20

Buvau pirmoje ir antroje paskaitose. Mano asmeniniai pastėbėjimai:
* Kursai tikrai skirti žaliems/ pradedantiesiems ar net labiau norintiems/svarstantiems tapti motociklininkams;
* Motomanams, kurie pravažiavo savo gyvenime daugiau nei "pora" tūkst. km - ten nėra ką veikti [na, jei tik kursus kritikuoti :D]
* vieną kartą išklausyti tokią info verta, bet antrą kartą jau neeičiau.
* Info labai jau basics level, bet pateikiama gan stuktūriškai ir aiškiai. Sako pagrindus, o jei nori labiau gylintis - skatyk pats/ googlink.
* Gan daug buvo kalbama apie saugumą/ moto-aprangos(su šarvais) svarbą. Ir pabrėžta, kad geriau pirkti orginalus/ sertifikuotus/ su apsaugom ir vengti važiuoti su civiliniais drabužiais/ kinietiškais aftermarket. Taip, jis minėjo, kad kėdai < kerzai << moto batai, bet kelis kartus pakartojo, kad reikia važiouti su moto batais, o jei neturi pinigų, tada kerzai geriau už kėdus, bet tikrai nepropagavo važiavimą su kerzais(tuolab su kėdais).
* Kaip su moco, taip ir motoaprangos pasirinkimu, sakė, kaip daryti reikia[pagal teoriją/taisyklingai], ir minėjo kaip žmonės daro/ daryti "galima", bet tai tikrai nebus geriau už taip, kaip daryti reikia.
* Info pateikimas buvo neutraliu draugišku tonu, jokių "paniatkų", "tikrų vyrų" sąvokos minėjimo visai nebuvo.
* na ir tikrai, didelė garbė žmogui, kuris nemokamai gali leisti po 2-3 kartus per savaitę sėdėti bare, ir negerti alaus, o kalbėti 2,5 val. viešai prieš 50 žmonių su mikrofonu.
Vartotojo avataras
deck2
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 2015-10-23 09:21
Karma: 145

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė deck2 » 2016-03-16 11:45

Vadinasi patobulėjo viskas, labai smagu girdėti
Vartotojo avataras
mozek
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:09
Karma: 43

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė mozek » 2016-03-16 11:47

Decoy rašė:Žinutės nuoroda
Gal aš namuose su ružava suknele vaikštau, ir apie ta žino Jonas, Marytė ir Kažys. Tačiau viešoj erdvėj esu kitoks.
Kitaip kažkoks delfi gaunasi.


Prašyčiau plačiau, su kokia suknelė konkrečiai vaikštai?
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė Decoy » 2016-03-16 11:56

storms rašė:Žinutės nuoroda
Kursuose nebuvau ir nežinau, apie ką buvo kalbėta, BET. Manau, kad pradinukui patarti naudoti paprastus rūbus važiuojant motociklu yra LABAI blogai.

w t f per komentarai čia?

"Nebuvau ir nežinau, bet buvo kalbėta"
2015 metais buvo didelis ginčas, kai Moto4u yra šlamžtas, ir kad reikia turėti gerą "gear'ą".

Kaip kokia raganų medžioklė 14 amžiaus.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
domas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2015-10-22 08:13
Karma: 740

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė domas » 2016-03-16 11:59

Motociklizmas yra įvairialypis, todėl kaip ir normalu, kad skirtingi žmonės dalinasi skirtingomis patirtimis skirtingais būdais. Kurios sampratos, mokymai ir patarimai teisingiausi, gali permąstyti sulūžęs gulėdamas mėnesį....du....ar....lovoje, kai net negali normaliai nusivalyti užpakalio
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė storms » 2016-03-16 12:16

Decoy rašė:
storms rašė:Žinutės nuoroda
Kursuose nebuvau ir nežinau, apie ką buvo kalbėta, BET. Manau, kad pradinukui patarti naudoti paprastus rūbus važiuojant motociklu yra LABAI blogai.

w t f per komentarai čia?

"Nebuvau ir nežinau, bet buvo kalbėta"
2015 metais buvo didelis ginčas, kai Moto4u yra šlamžtas, ir kad reikia turėti gerą "gear'ą".

Kaip kokia raganų medžioklė 14 amžiaus.

Replikuoju į tai kas buvo parašyta aukščiau. Kažkas ne taip?
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė Decoy » 2016-03-16 12:30

storms rašė:Žinutės nuoroda
Replikuoju į tai kas buvo parašyta aukščiau. Kažkas ne taip?

Aišku kad ne taip, nebuvo nieko panašaus kursų eigoje, ir net arti to, ką minejei.
Tas pats jei aš parašyčiau kad CR'ai girti važinėja per track day, nes girdėjau tą iš LMSF atstovo kabake.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė storms » 2016-03-16 12:32

Bet tai ne aš minėjau. Reaguoju į forumą, o ne i Edską ;)
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė Decoy » 2016-03-16 12:55

Vadovaukimės faktais, apie kuriuos parašiau ne vien aš.
Edska stengiasi, ir labai gerai, kad yra tokių aktyvistų, kaip ir Jus.

Nereikia juoktis ar krapštytis ganduose. Kai kažkas kartojama 20 kartų, žmonės pradeda tuo tikėti (propagandos pagrindai).
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
storms
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2015-11-09 14:49
Karma: 115

Re: Kasmetinės motociklizmo paskaitos by Žiurkė at Cheers Pub (Vilnius)

Standartinė storms » 2016-03-16 13:02

Chill out, man ;)

Grįžti į “Renginiai, įvykiai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra