Ride2hunt

Moto renginių kalendorius
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2448
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1052

Ride2hunt

Standartinė Tinkladraskis » 2020-05-15 17:25

Gal dar kas nematė :)

ride2hunt.jpg


JAU GEGUŽĖS 16 DIENĄ STARTUOJA NUOTYKINIS ORIENTAVIMOSI ŽAIDIMAS VISŲ TIPŲ MOTOCIKLAMS!

Nuotykinis pramoginis moto orientavimosi čempionatas nuo šiol ir Lietuvoje. Navigavimas savo malonumui, gausybė užduočių laikui, azartiškos rungtys ir daug naujų dar nematytų Lietuvos kampelių. Skirtingo sudėtingumo maršrutai trejoms klasėms: Offroad, Mix ir Road. Ir išmanios programėlės pagalba iš karto matysite kaip Jums ir kitiems sekasi. Kieviename etape kas trečias dalyvis parsiveš vertingą prizą.

KAIP VISKAS VYKSTA?
Orientavimasis vyksta pagal iš anksto numatytą organizatorių maršrutą, kurį, norint visą įveikti, reikės sekti išmanios programėlės užduota taškų paieškos seka. Tik suradus ar pasiekus numatytą tašką, programėlė virtualiai jį užskaito ir komandai už tai priskiria numatytą taškų skaičių. Tuo pačiu leidžia ieškoti sekančio punkto ar užduoties. Dėl taktinių sumetimų ar realių galimybių įvertinimo (per sunku arba per mažai skiriama taškų už neįdomų punktą) galima atsisakyti (jį tiesiog “skipinti”) punkto (VP) ar užduoties (UP) ir iš karto gauti sekantį. Organizatoriai turi galimybę numatyti, kuriuos punktus ar užduotis galima, o kurių negalima atsisakyti.

TAŠKAI IR JŲ VERTĖ
Orientavimosi žaidime norint įveikti maršrutą, reikės atidžiai važiuoti pagal numatytus taškus, kurie vadinami virtualiais punktais (VP), nes atvykus į vietą 10 m spinduliu programėlė pati užfiksuoja ir iš karto aktyvuoja sekančio VP paiešką. VP skirstomi į privalomus ir neprivalomus. Pastarųjų galima atsisakyti (“skipinti”) dėl įvairių priežasčių (sunku pravažiuoti, užtvertas kelias, skubu užbaigti, …). Visi VP turi skirtingą vertę taškų. Akivaizdu, kad įdomų arba sunkų maršrutą (pagal klases) palaikyti skatinantys punktai bus įvertinti minimaliais taškais, o neprivalomi, sunkiai pasiekiami punktai bus vertinami gerokai didesniu taškų skaičiumi.
Norint laimėti etapą bus labai svarbu įveikti tame maršrute numatytas užduotis, kurios taip pat yra tam tikruose punktuose (UP), ir skirstomos į penkias temas: ATRASK LIETUVĄ-PRAMOGAUK GAMTOJE-PATIRK NUOTYKĮ-PAŽINK DRAUGĄ-TAPK STRATEGU. Tai bus KLAUSIMO tipo užduotys su numatyta laiko norma (neatspėjus pvz. per 20 s netenkate numatytų taškų arba aplamai nebus laiko normos), FOTO užduotys (atlikti užduotį ir ją užfiksuoti arba rasti tai, ko prašoma nufotografuoti) ir VIDEO užduotys (užfiksuoti kaip atlikinėjama užduotis). Kiekviena užduotis (UP) vertinama skirtingu taškų skaičiumi ir apie tai komanda sužino atvykusi į vietą (kaip ir VP, pagavusi komandos buvimo vietą programėlė išmeta ekrane užduoties aprašą).

KAIP ORIENTUOJAMASI?
Komanda gauna tris opcijas orientavimuisi, kurios iš anksto numatytos norint pasunkinti arba pagreitinti VP arba UP punkto radimą:
- orientavimasis pagal žemėlapyje atvaizduotą tikslų track’ą
- orientavimasis pagal žemėlapyje atvaizduotą oro liniją
- orientavimasis tik pagal rodyklę ir demonstruojamą atstumą (be žemėlapio ir yra pats sunkiausias)
Komandoms, važiuojančioms OFFROAD ir MIX klasėse, rekomenduotina turėti bent jau vieną bekelei skirtą navigaciją, kuri kažkiek padėtų naviguoti esant trikdžiams, nes abiejų komandos narių telefonuose veiks varžybų apps’as ir naudojimasis kitomis programėlėmis vienu įrenginiu bus tiesiog nepatogus. ROAD klasėje rekomenduojame pasiimti su savimi keleivį, tai tikrai palengvins tiek naviguoti, tiek spręsti užduotis.

TRUKMĖ: 8 val.

PROGRAMA:
9:00-11:00 programėlės instaliavimas, starto punkto suradimas
11:01 starto punkto uždarymas

REIKALAVIMAI
- Dalyvavimas tik dviese (du ekipažai/du motociklai). ROAD klasėje galima su keleiviu (nemokamai)
- Motociklai pilnais bakais (kuro zonos turėtų neprireikti)
- Išmanus telefonas (iki 1 GB laisvos vietos, patikimas laikiklis ir power bankas)
- Varžybų paketas (detaliau reglamenteI )

KLASĖS
- Offroad – bekelei tinkami motociklai, nes bus įtraukti sunkūs ruožai
- Mix – subalansuota dual tipo motociklams, tačiau neišvengs vingiuotų miško keliukų
- Road – visų tipų gatviniams motociklams, nes lankytini objektai privažiuojami asfaltu

DATA
- Vidurio Lietuva - 05.16
- Aukštaitija - 06.13
- Suvalkija - 07.11
- Dzūkija - 08.22
- Žemaitija - 09.19

I etapo STARTO PUNKTO VIETA
Lokės pėda
1514, 55464

STARTINIS MOKESTIS
60 Eur/ekipažui/etapui (komandoje tik 2 ekipažai/2 motociklai)
Likus savaitei iki renginio – 70 Eur/ekipažui
Likus dienai iki renginio registracija uždaroma
Privaloma išankstinė registracija: www.ride2hunt.lt
Dalyvių skaičius ribotas!

VARŽYBŲ RENGĖJAI
Enduro Lithuania - 4DragonsGrįžti į “Renginiai, įvykiai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra