Enduro ralis “Rukla 2020” I etapas

Moto renginių kalendorius
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2448
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1052

Enduro ralis “Rukla 2020” I etapas

Standartinė Tinkladraskis » 2020-03-02 09:06

Enduro ralis “Rukla 2020” I etapas

2020-rally-rukla-logo1.png


2020 m. kovo 21 d.
Ruklos poligone

Registracija ir detali informacija čia.

10:00 – RALLY startų pradžia
18:00 – RALLY finišų pabaiga
19:00 – Geriausių nuotraukų peržiūra
20:00 – Laimėtojų apdovanojimai
21:00 – Renginio pabaiga

Žemėlapis su vertais dėmesio kontroliniais punktais bei spec.ruožų konfigūracijomis: parsisiųsti (2 d. prieš varžybas)

Įvykusio Enduro Rally I etapo "RUKLA 2019" video


Detali varžybų informacija

Starto vieta: Gaižiūnų poligonas: žemėlapis
Atstumas: iki 100 km (iki 110 km Tourist klasei), įskaitant 4 spec.testus, iki 20 kontrolinių punktų
Specialūs ruožai (SR): 4 spec. ruožai
Danga: miško keliukai/takeliai/kvartalai, kirtavietės, sunkiai pravažiuojami bei smėlio ruožai
Dalyviai: Hard enduro, Hard enduro HOBBY, SOFT Enduro bei Sport (2x4), Utility (4x4), SSV keturračių motociklų savininkai. Viso: 6 klasės. Plius TOURIST neįskaitinė
Oficialūs šaltiniai: http://www.endurolithuania.com http://www.appasaule.lv

Startinis turistų klasės mokestis 40 Eur.

Privaloma išankstinė registracija: jau greitai


Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2448
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1052

Enduro ralis “Rukla 2020” I etapas

Standartinė Tinkladraskis » 2020-03-16 16:11

Renginys atšauktas.

Enduro Rally „RUKLA 2020“ varžybos nukeliamos

Šių metų laukiamiausia pavasario bekelės šventės data perkeliama. Perkeliama, nes netikėtai užklupęs iššūkis gali turėti labai rimtų pasekmių. Pasekmių, kurių niekas negali numatyti. Negali numatyti, nes niekas neturi patirties ir žinių. Vienintelis laikas ir mūsų atsakingas požiūris duos aiškumo, su kuo turime reikalų. Šis laikas taip pat duos mums visiems galimybę pagaliau pabūti su savimi, įvertinti svarbiausius gyvenime tikslus, susidėlioti prioritetus ir rasti to/tą/tam, kam niekada neturėjome laiko. Išnaudokime tą laiką, skirdami vieni kitiems dėmesį ir palaikymą, ypač tiems, kam to labiausiai reikia.

Mes, Enduro Rally organizatoriai, dar niekada neturėjome tokios didelės apimties iššūkio, todėl priimti sprendimus turime labai atsargiai ir atsakingai. Didžiausia dalis darbų jau nuveikta, o mūsų paruoštos varžybos jau priartėjo prie finišo tiesiosios. Mūsų partneriai iki šiol rodo savo palaikymą, o valstybinės institucijos akylai stebi mūsų užsispyrimą užbaigti tai, ką pradėjome. Karinio poligono vadavietės palaikymas stebino net ir mus pačius, todėl mes šiais metais paruošėme kaip niekada įdomų maršrutą, o taip pat suformavome visiškai naują specialų ruožą.

Enduro Rally „RUKLA 2020“ įvyks, tačiau jis jau bus kitoks - didesnis ir galingesnis, ir dar su gražiu šūkiu „MES NUGALĖSIME!”. Jis privalo įvykti, kad parodytume, kad mes atsigauname nuo Lietuvą užklupusių bėdų ir esame pavyzdys tiems, kas užsigniaužęs, prislėgtas ar net jau turėjęs akistatą su šia invazija. Mes tai pat turime gyventi savo gyvenimą, o tai reiškia turėti galimybę sportuoti, dalyvauti ir nugalėti.

P.S. Mane ypatingai nustebino (gerąja prasme) šios dienos vieno žmogaus el. laiškas, kuriame jis iki šiol domisi, ar mes jam jau suradome komandos narį, nes jis neturi navigacijos, bet turi geros patirties, kad įveiktų maršrutą Hard enduro HOBBY klasėje.

Visi užsiregistravę dalyviai artimiausiomis dienomis (vėliausiai iki antradienio vakaro) gaus el. paštu informaciją apie naują datą, pasikeitimus ir procedūras esant pageidavimui grąžinti startinį mokestį.

Enduro Rally organizatoriai
Vartotojo avataras
ramgav
Pranešimai: 583
Užsiregistravo: 2015-10-30 10:31
Karma: 347

Enduro ralis “Rukla 2020” I etapas

Standartinė ramgav » 2020-03-19 14:07

Enduro Rally „RUKLA 2020“ nauja data – gegužės 30 d.

Ilgai lauktos bekelės varžybos dėl paskelbtų apribojimų yra nukeliamos dviem mėnesiams. Tai periodas, per kurį Lietuvoje medikai turėtų stabilizuoti (pasak užsienio specialisto, kuris jau esą proveržio centre), ypač įvertinus, kad mūsų valdžia pasimokinusi iš kitų iš anksto ėmėsi esminių veiksmų, stabdančių viruso sklaidą. Įvertinus tai, kad motociklistai ir keturratininkai aplamai yra atsparūs (ekstremalus sportas stiprina visą organizmą) ir nepapuola į rizikos grupę, viešoje erdvėje pasėta baimė yra stipriai perdėta ir nieko bendro neturi su mūsų bendruomene. Net jeigu ir reikės persirgti šia invazine forma, tai geriau jau būkime iš anksto užsigrūdinę ir psichologiškai sutvirtėję.

Nekeliamų varžybų formatas išliks toks pats, tik, kaip jau viešai buvo paskelbta, bus didesnis ir galingesnis su šūkiu „MES NUGALĖJOME!” (prieš gerus 20 metų buvo specialūs renginiai “STOP AIDS”). Faktas, kad bus daug šiam momentui neįprastų procedūrų, kurios greituoju taps norma: nuo rankų dezinfekavimo iki saugos priemonių naudojimo ar viešo maitinimo organizavimo (pvz. bus sterilūs maisto paketai). Dalyviai, kurie susirinks šiose varžybose, turės progą parodyti viešai erdvei, kad gyvenimas tęsiasi, o mes, kaip organizatoriai, pasistengsime kaip niekada kuo plačiau tai paviešinti. Tai bus varžybos ir kartu renginys. Renginys, kuriame turėsime apie ką pasikalbėti, o mes planuojame tam sudaryti visas sąlygas (papildyti programą).
I just want to live while I'm alive..
R1200GSA LC; 690EnduroR
ramgav klajonės
SaintBastards.lt

Grįžti į “Renginiai, įvykiai”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra