Lietuviu kalba

Netinkamos temos patenka čia. Kartas nuo karto šiukšlės išnešamos visam laikui.
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Lietuviu kalba

Standartinė Decoy » 2016-11-08 20:35

Kad pakliūti į šitą forumą, nėra reikalaujama išlaikyti Lietuvių kalbos egzamino.
Taip pat, Lietuvoje yra daug įvairiataučių ar JAUNŲ gyventojų, kurie tobulai kalbos nemoka, kam tai nebūtina ir neprivaloma.
Todėl, ar žmogus rašo taisyklingai, ar ne - neturi sudaryti jokio skirtumo, juolab vystyti kažkokią neapykantą (kas yra daroma šitoje temoje).

Jeigu jis tą daro piktybiškai (trolina/spamina) - tuomet, manau, jis bus įspėtas; vėliau - užbanintas.

Trumpai tariant, šitą temą aš vertinu kaip seksualinį priekabiavimą.


Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

Lietuviu kalba

Standartinė Tinkladraskis » 2016-11-10 06:21

Ok.
Kas norėjo, padiskutavo ir pasipyko.
Po paros šią temą trinu.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Lietuviu kalba

Standartinė turistux » 2016-11-10 08:14

Kam ją trint, palk.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Crazybingo-SELEVI
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2015-11-10 14:25
Karma: 61

Lietuviu kalba

Standartinė Crazybingo-SELEVI » 2016-11-10 22:18

Decoy rašė:Žinutės nuoroda Kad pakliūti į šitą forumą, nėra reikalaujama išlaikyti Lietuvių kalbos egzamino.
Taip pat, Lietuvoje yra daug įvairiataučių ar JAUNŲ gyventojų, kurie tobulai kalbos nemoka, kam tai nebūtina ir neprivaloma.
Todėl, ar žmogus rašo taisyklingai, ar ne - neturi sudaryti jokio skirtumo, juolab vystyti kažkokią neapykantą (kas yra daroma šitoje temoje).

Jeigu jis tą daro piktybiškai (trolina/spamina) - tuomet, manau, jis bus įspėtas; vėliau - užbanintas.

Trumpai tariant, šitą temą aš vertinu kaip seksualinį priekabiavimą.

kai zmogus issako nuomone apie kazka, bet buna neteisus - kaipo, kad automobilis turi 2 ratus ir ji pataiso, kad jis turi 4 - tai normalu, o va cia pataisymas jau prilyginamas net seksualiniu priekabiavimu. Apie neapykanta tai tu cia teisingai pastebejai - labai daug neapykantos ir neigiamu emociju mano atzvilgiu :) kaip ir visur - dazniausiai tai daro kas buna neteisus, nes kaip kitaip tai isreiksti. Matosi vel imamos mintis per aplinkui ir panasiai, kad nereikia cia lietuviu kalbos egzo laikyti ir panasiai, kad i sita foruma patekti - valio ar kas to praso.. As pats kaltas, kad neperskaiciau kas parasyta po "Pokalbiai offtopic" (skiltim) nors offtopic realiai ne i tema - pasirodo ne visi dar ir supranta sio zodzio reiksme, bet priskiria vis tiek moto temai. Uzdarinekit trinkit - jusu valia gi... sekmes iskeipiant/keiciant musu (sorr gal ne jusu) kalba
Vartotojo avataras
Decoy
Pranešimai: 3532
Užsiregistravo: 2015-10-28 19:26
Karma: 1726

Lietuviu kalba

Standartinė Decoy » 2016-11-10 22:50

Yra offtopic, ir yra nepageidautinos temos, kurios priverčia kitus vartotojus daryti neteisingas išvadas. Taip pat gąsdina tuo, kad kažkas kelia papildomus, su forumo veikla nesusietus reikalavimus, kuriuos jie, gal būt, negali įgyvendinti. Gerbkime vieni kitus, ir supraskime, jog vieno būdas gali netikti kitam. Esame laisvi, elgiamės kaip galime ir norime. Svarbu nepažeidinėti kito asmens privatumo, neišlįsti iš etiketo rėmų, gerbti vieni kitus.

Jeigu kažkur atsirado, ar atsiras šito pažeidimai - aktyvus mūsų forumo administratoriai, pasitarus, situaciją sureguliuos.
Pranešti apie įvyki gali bet koks vartotojas.
Drop a gear and disappear.
Vartotojo avataras
turistux
Pranešimai: 2156
Užsiregistravo: 2015-11-01 18:04
Karma: 745

Lietuviu kalba

Standartinė turistux » 2016-11-11 09:26

Aš gana neblogai skaitau angliškai, bet matytumėte, kaip tragiškai rašau :oops: Bet apart lengvų palazdavojimų (kai mano išsireiškimas sutapo su jų slenginiu kažkokiu pasidulkinimo išsireiškimu), niekas nėra manęs užsipuolęs anglakalbiuose forumuose. Bet kaip ir esu pastebėjęs, čia gal tik postkomunistinėse šalyse demonstruojamas toks noras viešai mokyti kitus gyventi.
Beverly 350 ST
Vartotojo avataras
Tinkladraskis
Site Admin
Pranešimai: 2606
Užsiregistravo: 2015-10-21 20:21
Karma: 1151

Lietuviu kalba

Standartinė Tinkladraskis » 2016-11-11 09:28

Tema uždaroma. Ačiū visiems už diskusiją.

Grįžti į “Šiukšliadėžė”

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra